Diary of Anne Naylor /6

7. září 2013 v 16:34 | Ewiline |  Diary of Anne Naylor
Blíží se nám konec!! :D

Molly stála před dveřmi pokoje, kde byla její sestra zavřená se svou nemocí, s klíčem v ruce. Její sestra byla mrtvá… Asi v halucinacích vypadla z okna… Prostě něco. Už tady není.
Pevně stiskla klíč a roztřeseně ho zastrčila do zámku. Cvakl.
Dveře se začaly s vrzáním otevírat dovnitř. Molly nakoukla od prázdného pokoje. Vešla a zavřela dveře. Byl celý bílý. Okno nemělo záclonu a postel uprostřed…
" Panebože!!" vykřikla Molly a rozeběhla se k posteli. Byly na ní šaty její sestry - tak potrhané jak jí v nich našla. A vedle toho natrhané cáry prostěradla…
V hlavě jí začalo brnět. Kousky se začaly skládat dohromady, až jí z toho vznikl jeden obraz…
Ony jí zabily!! Ale jak mohly?? Co jim udělala?!
Molly se hlasitě rozbrečela… její sestra. Její jediná rodina. Ony jí vzaly rodinu. Jen tak bezdůvodně. Ale má vlastně důkaz?? Ano, vždyť to do sebe všechno zapadá!! Hádala se sama se sebou.
Tohle ne… Složila hlavu do těch černých šatů a rozbrečela se.
Brečela by asi ještě hodně dlouho, kdyby se ve dveřích neobjevila Sofie. Za zády se svojí matkou. Molly se uslzeně zvedla. S obličejem plným nenávisti na ně pohlédla.
" Vy jste jí zabily!!" zařvala na ně a hodila na postel sestřiny zakrvácené šaty.
" Kotě vystrkuje drápky," posmívala se jí Sofie.
" Zabily!!" opakovala Molly. Zoufalství a nenávist, ztráta. To všechno v ní vířilo jako tornádo.
" A co s tím hodláš dělat??" otázala se Sára.
" Jít vás udat," zasyčela odhodlaně a vykročila ke dveřím.
" Tak to teda ne," Sofie jí zastoupila cestu.
" Ale ano," zavrčela Molly a ukročila, aby mohla projít. Sofie se ale chovala jako její odraz v zrcadle.
" Nikam nejdeš!" oznámila jí Sofie a pohlédla na matku, která stihla vstoupit do pokoje.
" Zabily jste jí!! Udělaly jste to a za to budete pykat!!" strčila do Sofie a vyběhla na chodbu, ale dívka jí ze země chytla za nohu a Molly sebou sekla na studenou podlahu a narazila si hlavu. Zamžilo se jí před očima, ale hned se zase zvedala.
" Proč?!" zařvala na Sáru, která už se přibelhala z pokoje. Hodila na Sofii dlouhý pruh látky z prostěradla a kývla.
" Protože se ten spratek pokusil o útěk," zasmála se směrem k Molly " Ta holka nebyla nic. Jako ty! Jen jedna mizerná služka!! A ty se opovažuješ nás obviňovat z její vraždy??!"
" Tak kdo to podle vás udělal??" Molly už propadala hysterii " Carlotte?? George??!! Benjamin?!! Já?!!!"
" Ale no tak zlatíčko," Sofie se zvedla " Nikam chodit nemusíš. Víš, kdybys nechtěl jít do toho pokoje, mohla si zůstat…v bezpečí."
Molly nedocházel význam těch slov. V hlavě jí zněla pořád. Snažila se v nich najít smysl. Něco co by jí řeklo, jak to Sofie myslí.
" Ale teď tě budeme muset také odstranit," dodala soucitně Sára.
" Odstranit?? Také???" vyhrkla. Vůbec jí nedocházelo, že jí chtějí ty zrůdy zabít.
" Carlotte se ošklivě poranila nožem," mrkla na ni Sofie a začala se k Molly přibližovat. Obě Metyardovy schovaly ruce za záda. Sofie po několika krocích svěsila ramena a nechala ruce spadnout volně podél těla.
" Vy jste jí zabily!!" zařvala znovu. Teď si ani jedna z nich nebyla jistá, jestli myslí Carlotte nebo malou Anne.
" Carlotte jsme poslaly za doktorem s tou rukou hned, jak jsem uviděla, že v mé komodě chybí klíč." zasyčela Sofie a přidala do kroku. Molly byla zaskočená a nestihla nic udělat. Sofie jí hodila cár prostěradla za hlavu a kopancem jí shodila na zem. Obešla ji a začala ji škrtit. Molly začala křičet, ale brzy přestala, aby si šetřila dech.
Něco jí zazvonilo v zástěře… prudce sáhla do kapsy a vrazila jeden dlouhý střep Sofii do ruky. Ta vykřikla a pustila prostěradlo. Z ruky se jí valily proudy tmavé krve. Měla jí probodnutou skrz na skrz. Pomalu ho vytáhla.
" Ty jedna ničemná děvko!!" zařvala na ní Sofie a pokusila se jí ten střep zarazit do srdce. Molly ji chytla za ruku, v které držela střep a snažila se jí od sebe oddálit. Druhou rukou jí zezadu chytla za vlasy a prudce zatáhla. Sofie s křikem odstoupila.
Molly hodila po své nepřítelkyni další střep a otočila se. Málem se svezla ze schodů. Zavrávorala a to stačilo Sáře, aby jí přes hlavu vzala vázou. Dole se ozvalo zaklepání.
Sofie si sedla na omráčenou Molly a obvázala jí kolem krku cár z prostěradla. Prudce ho utáhla. Molly vyjekla a snažila se Sofii setřást, ale bylo to marné. Sára zavázala Molly pusu ale i tak dívka řičela.
Dole se ozvalo ještě hlasitější zaklepání a potom zavolání.
" Teto Sáro??"
Sofie se zastavila uprostřed škrtění a Sára jí naznačila, ať už to dokončí.
" Co se tam děje?!" zabušil George pěstí na dveře. " Molly??"
Tázané se podařilo vydat zvuk. Jasný a celkem i hlasitý. George na ni volal, ať mu otevře… MaléMolly tekly z očí krvavé slzy.
" Shnijete v pekle," prskla na svou věznitelku a najednou ochabla. Byla mrtvá.
" MOLLY!!" zařval zezdola George a snažil se rozrazit dveře.
Sofie se zvedla. Společně se svojí matkou zaběhla do svého pokoje. Všechno v pokoji rozházely a pár drahých věcí si narvaly do kapes.
Sára vyhodila Anniny šaty z okna do řeky a cáry prostěradla schovala pod postel.
Běžely chodbou a sundaly si střevíce, aby nebyly slyšet. Proběhly okolo mrtvé dívky na zemi.
George přestal bušit do vrat. Ozvaly se kroky, jak nejspíš utíkal na policii.
Metyardovy proběhly do levého křídla dveřmi, kde přivázaly Anne. Byly tam další schody a spousta harampádí. Sofie i Sára si nazuly boty a utíkaly ke dveřím na konci. Bylo to něco jako nouzový východ. Vedle na stěně vysely náhradní kabáty. Navlékly se do nich a zmizely ve dveřích.
…A tak byla celá má rodina po smrti. George nakonec sehnal pomoc, ale už nejspíš i tušil, že přišel pozdě. Před dobou než odešel, přestala Molly křičet a to znamenalo, že buď měla v puse dost účinný roubík nebo, že už je po smrti. Když jí našel, neudržel slzy. Možná, že by za několik dní mohl být jejím tajným ctitelem…
Každopádně Metyardovy nikdo nepodezíral - na všechno měly něco vymyslené. Nikdo až na George. Ten si to ale nechal pro sebe, protože kdyby to vyslovil, byl by ještě více zničený. Sára i Sofie přišly domů až po Carlotte, která tomu nemohla uvěřit. Hned ochotně souhlasila, že zůstane jako služka v jejich domě, tak dlouho, jak bude potřeba. Na Sofiinu ruku proraženou střepem se nepřišlo. Střepy měla totiž Molly i v kapse, takže se odhalo, že krev na střepu je její. Nebo vrahova, který neexistoval. Pro všechny zmizel stejně jako těch několik věcí které po úklidu náhodou vzal.
Tolik o smrti mojí drahé sestry.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Xanya Xanya | Web | 7. září 2013 v 21:20 | Reagovat

Ach můj bože,to je tak smutný :-( Popravdě jsem nečekala,že Molly umře spíš,že se pomstí nebo tak :D  Ale ty dvě-já je strašně nesnáším. Úplný psychopatky.:-D
Ale hlavně rychle další,prosím prosím... :-D

2 Rexxanna Rexxanna | 7. září 2013 v 23:19 | Reagovat

Pane bože... teď jsem to celé dočetla to je báječné a smutné zároveň... :-) Ale rozhodně se ti to hodně hodně povedlo jen tak dál :D a rychle další nemohu se už dočkat :-)

3 Fia Felis en Niger Fia Felis en Niger | E-mail | Web | 8. září 2013 v 12:31 | Reagovat

Preboha Ewil :-( Tak drsné? Chudák Molly, chudák Anne a chudák George... :-(
Tak sa ti to podarilo :D Je to super poviedka a mňa by zaujímalo či to pokračovanie bude ešte smutnejšie, alebo nebude vôbec :D Tak snáď ich udajú či čo a nech sa im to niako podarí :D :D :D

4 Knihofil18 Knihofil18 | 9. září 2013 v 12:45 | Reagovat

Chudák molly... Dúfam že ich teraz budú s anne strašiť obe... Milujem poviedky knihy a seriály o dúchoch. Teším sa na ďalšiu kapcu. :)

5 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 9. září 2013 v 17:36 | Reagovat

wow, tak to je dokonalé, nechápu, jak to všechno mohli udělat. Chudák molly a George, ten se musel strašně trápit..! :-)

6 Scriptie*13* Scriptie*13* | 13. září 2013 v 16:03 | Reagovat

Ó můj Bože! Ty ničemný vrahu! Zabít nebohou Molly, který mohla mít tajného ctitele! To se dělá?! Doufám, že George jim pořádně vypráší kožich, těm dvěma blbkám. Uárgh! Spěchám na další.
P.S. Nic z toho, co bylo mířené na tebe, neber osobně. :-D

7 Ilía Ilía | Web | 13. září 2013 v 16:31 | Reagovat

Vražedkyně!!! To se dělá??!!! Ona se měla přece pomstít!! Teď to všechno zbude na chudáka George!! Musí být úplně zničený!
V každém případě jdu číst hned další!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama