9.Výkec? Sry, nepočítám to :D

3. března 2014 v 5:23 | Ewiline |  Ewil's Diary


Všimli jste si?? Poprvé jsem něco nenapsala do úvodu :D xD Asi mám horečku! :D
Moc vám děkuju za komentáře k předešlému článku xD

Jsem samé sliby/chyby. Slíbila jsem, že v sobotu budu obíhat, ale obíhala jsem dneska a ještě ani ne vás všechny... Moc se omlouvám, napravím to. Tenhle týden odpoledne není mamka doma, tak to nějak půjde :D

Tenhle týden, můžete stoprocentně očekávat Divokou :D Dva horůrky a kapitolku LB'D ;) Vše bohužel přednastaveně, takže tam budou pravděpodobně kecy z jednoho okamžiku xD

No... a aby nebyl tenhle článek tak prázdný, rozhodla jsem se vám sem dát takovou blbost xD
Schválně... no... asi bude jen málo lidí, co poznají o co jde :D

_____________________________
" Co že na tebe vylili?" přišla jsem na roh ulice, pozdravila, a vypálila otázku která mi ležela na srdci.

" Já nevím co to bylo," odvětila Luri " Pro mě je důležité, že sem se stihla převlíknout!"

" Ale no tak, v tom mokrým ti to vážně seklo Lurinko!" řekl rozesmátě Colin.

" To říká kdo? " odvětila nasupeně Luri.

" Říkám já! " řekl a rozesmál se. Luri chytla mírný ruměnec a já jsem se chystala na chvíli až budu moct něco říct. "Hele Coline," ozval se vedle mě Nathan " Nech jí raději na pokoji ty nevíš jak dokáže bejt zlá když chce." Colin začal Luri lechtat. Dneska má asi hodně rozdivočelou náladu, škola ho snad zkrotí.

" Coline dneska je škola," začala jsem pomalu " A ještě ke všemu první den střední školy. Můžeš mi teda vysvětlit proč se chováš jako šesti měsíční mimino, když ti bude sedmnáct?"Nathan s Lukasem se uchechtli.

" To je jednoduchý Ewilko," řekl Lukas " Dal sem mu do pití trochu víc šťávy. Víš přece víš jak sou mimina po sladkostech hyperaktivnější." A začal se chechtat že narazil do větve stromu který vyčuhoval ze zahrady paní Redlingové. A to už jsme se smáli všichni celou cestu do školy.
*

Na chodbách byla velká tlačenice. Nikdy jste nevěděli, kdy se objeví student v podobě rozzuřeného býka a splete si vás s toreadorem. Hledali jsme třídu, až na nás Nathan zavolal. Naše třída je ve druhém patře naproti schodišti.

Vešli jsme. Ve třídě kromě asi pěti tašek nebyl nikdo. Ani nevím, jestli sem si to představovala jinak. Luri vybrala lavici . Třetí u dveří. Až teď jsem se pořádně rozhlédla. Učebna byla vybarvená na modro, lavice byly béžové, no možná okrové v tom jsem se nikdy nevyznala, se sytou modrou, která by se mohla podobat té na stěně. To mohla, znamená, že byla asi o pět odstínů světlejší. Učitelský stůl byl naproti prostřední řadě. Za ním byla normální tabule s křídama a hned vedle ní byla interaktivka. A na stropě samozřejmě nějaký ten procesor. Za lavicemi okrové skříně s učebnicemi a skleněným akvárkem, s různýma umělýma potvorama na Přírodopis.

Zaslechla jsem hluk. No, spíš smích. Hodila jsem pohledem ke dveřím. Koutkem oka sem viděla jak se naše trio o něčem dohaduje. Luri se také zadívala ke dveřím. Někdo vypískl. Řev se přibližoval. Vyměnili jsme si s Luri nechápavé ale zároveň pobavené pohledy. Já vím, moc prodlužuju. Ale byla docela doba než se skupina asi pěti kluků vřítila do třídy. Zabouchly za sebou dveře a jeden blonďák zíral klíčovou dírkou ven. Vůbec si nevšimli že tady je někdo jiný než oni sami. Tak jsme to s Luri nevydrželi a začaly se řehtat.

Podívali se na nás a rázem nasadili koketní úšklebky. " Dobrý den dámy a pánové, máme to dnes ale hezké počasí co?" řekl ten blond co stál u dveří. Usmála jsem se na něj až přehnaně veselím úsměvem a začala si kreslit Woodoo panenky, které mi v poslední době začali docela bavit. Luri se posadila vedle mě a kluky okázale ignorovala. " Dáš mi taky čtvrtku?" zapomněla sem jí říct, aby je taky zkusila. "Samo sebou,"kývla jsem na ni "Ale teď už jich mám u tebe pět!"

" Ty s tím naděláš," protočila oči, ale nedokázala se ubránit úsměvu. Ostatně jako vždycky.

Zazvonilo první zvonění. Asi vám docvakne že je třičtvrtě na sedm, co? To byla hodně hloupá otázka. Ale abych se vrátila k tématu… Ti kluci si začali docela dobře rozumět s našemi princátky a začíná to vypadat že z nich budou bezvadný kmoši. Ach jo. Ale vzhledem k tomu že jsou vlastně prvními co sme tady potkali nejsou tak špatný.

Ten blond se jmenuje Daniel, taky tam byl nějakej Charlie nejspíš Charles ale to se hodí spíš na starší pány. Potom Ridley ten mi přišel nejdivočejší má totiž děsně rozcuchaný vlasy skoro bílý a děsně nepříjemný pohled světle hnědých očí. Moc toho nenamluví, zato Andy je přímo slovní bomba. A ten poslední zmizel ještě dřív, než se na něj někdo ohlídnul. Usoudila sem že se hrozně rád seznamuje. Druhé zvonění. Za pět osm.

Colin s Nathanem si sedli za nás a Lukas musel jít sám dopředu. Moc se mu to nelíbilo ale co se dalo dělat. Stejně toho nejspíš ani moc nelitoval, protože si vedle něj nikdo cizí sednout nehodlal.

Naše třída se zaplnila lidmi. Napočítala sem dvacet dva lidí, takže se mnou dvacet tři. Před Lukase si sedla nějaká blondýna s modrým pruhem ve vlasech a piercingy snad úplně všude. Usmála se na něj. Lukas kývl, ale zřejmě s ní nechtěl navázat kontakt a tak se otočil na mě a Luri s prosbou v očích.

" Luky, jak že se jmenuje ten náš učitel?" otázala se Luri jakoby náhodou.

Začala se s ním vybavovat a já se otočila Colin a Nathan se taky o něčem bavili. Nechtěla sem je rušit. Poslední dvě minuty do oficiálního začátku nového roku školy. Nuda… A hukot. Zase mi hučelo v hlavě. S kamarády sem pokaždé zapomněla na ošklivé sny, no vlastně noční můry. Ale teď jako bych měla zase usnout. Vzpomněla sem si na tu jinou vzpomínku kterou sem v noci nemohla vytřást z hlavy. Vlastně sem jí z hlavy nemohla vytřást v první polovině noci v té druhé sem spala jako dřevo. Hlava mi málem klesla na lavici když sem si všimla že všichni stojí a já sedím. Luri a Nathan za mnou do mě současně strčily. Nemotorně ale zato neslyšně sem se postavila. Nebyla sem jediná na koho učitel čekal - vedle Ridleyho seděl ten kluk co zdrhnul ze třídy. Zamračila sem se na něj, ale on mě ignoroval, lépe řečeno není co ignorovat když o vás dotyčný neví. Obrátila sem svou pozornost na učitele. Napsal na tabuli jméno. Nejspíš své… kupodivu:Richard Helzs.Jo táta mi něco říkal nebo někdo jiný. Učitel začal vykládat. Trochu drmolil ale když sem se začala soustředit docela sem mu rozuměla a když ne pokoušela sem se odezírat.

" Dobrý den žáci," řekl laskavě a celá třída sborem prohlásila dobrý den pane profesore. " Doufám že se mnou budete spokojení. Učím tady už pět let. Zatím si na mě žádná třída nestěžovala a tak douf-fám že to tak zůstane." Mírně se přeřekl a bylo vidět že je nervózní. " Taky doufám že se tady už nějak znáte ale já neznám vás, že?" vážně pitomá otázka ale co se dá dělat " Takže já přečtu vaše jméno - zatím ne podle abecedy- a vy sem přídete a já vám dám rozvrh a žákovskou." Sedl si a začal se přehrabávat ve věcech na stole. Zatím co hledal sem si ho prohlížela. Mohlo mu být nanejvíš třicet čtyři let. Byl vysoký ale Nathana by nepřerostl… dospělý už stejně nerostou. Vlasy měl černé ale trochu vybledlé- prošedivělé jeho účes připomínal Maxvela Shefielda z Chůvy k pohledání. Barvu očí sem neviděla, ale řekla bych že nějaký odstín modré možná i fialové.

" Tak první za námi půjde…" chvilka naprosto neočekávaného napětí, kdo asi ten milion vyhraje? Já vím dávka sarkasmu mi nechybí "Nathan Kristol." řekl a s úsměvem zvedl tvář od papírů. Nathan se zvedl a ležérně přistoupil za učitelem ke stolu. Jednou rukou se o stůl opřel a druhou si zastrčil vlasy za ucho. Bylo ale bohužel zbytečné, vlasy mu totiž napadaly zpátky do obličeje. Slyšela sem jak pár holek vzdychlo a dloubla sem Luri do žeber. Udělala to samé a uchechtla se. Nathan se vrátil na své místo. A usmál se na mě. Vždycky se líbil holkám a já nebyla a nebudu vyjímka. Ale co, já věřím že kdybych chtěla nějakýho kluka tak se do něj musím zamilovat. A u Nathana to tak není… I když…. Možná je, no teď to ale fakt nebudu rozebírat. Učitel se zase začal přehrabovat v papírech. " Kristin Baoliová." řekl a znovu zvednul hlavu od papírů. Ta piercingová baba před Lukasem se zvedla a sebejistou chůzí přešla ke stolu. Přitom co se učitel přehraboval v papírech, mrkla na Lukase přihodila ještě rádoby svůdný úšklebek. Učitel jí podal rozvrh i žákovskou a ona zase sebejistě odkráčela. Když si sedala připadalo mi, že Lukas se schválně snažil se na ní nedívat. "Sessi Jakeuerová." Ozval se znovu učitelův hlas.

Přestala sem vnímat učitele i brunetu co stála u jeho stolu a jen tak sem čučela do blba. Lépe řečeno na Lukasova záda. Cítila sem jak se vedle mě Luri zvedla a přešla ke stolu. Učitel se na ní usmál a ona si zase sedla. Potom se zvedl Lukas. Teď už sem koukala na záda Kristin. Zabloudila sem pohledem ke stolu. Lukas odešel. " Ewillin Lanbergová." mírně sem sebou trhla. Přešla sem ke stolu a rozhlédla se po třídě ten kluk… ten kluk co rychle zmizel ze třídy. Jakmile zjistil že se na něj dívám podíval se na mě taky. Měl neuvěřitelně uhrančivé oči. Odvrátila sem se právě včas na to abych se stihla podívat učitelovi do očí a vzít si rozvrh se žákovskou. "Děkuju." Řekla sem a šla si zase sednout. Přitom sem ohrnula ret - můj zlozvyk. Když sem se vracela hodila sem pohledem potom klukovi, furt mě sledoval pohledem. Rychle sem si sedla.

" Daniel Arem." a ten kluk se zvedl. Byl fakt vysoký. Ohlédl se na mě. Vzal si od učitele věci a sedl si.

Zazvonilo…

________________________________________________________

Je to trapný úryvek... První originál z mojí první povídky :D Není opravovaný, je to takový exemplář z toho, jak jsem psala před rokem a šesti měsíci :o)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scriptie Scriptie | Web | 3. března 2014 v 14:24 | Reagovat

Náhodou, ten úryvek je dobrej. :-D  Sice trochu nejasností (když ten blond je Daniel, tak je Daniel i ten, co zdrhl?) a tak, ale četlo se to suprově. ;D
A jinak počítám, že se Daniel Arem asi ve Vymítači (je to Vymítač, ne? o.o) neobjeví, co? xP

2 Ewiline Ewiline | E-mail | Web | 3. března 2014 v 16:29 | Reagovat

[1]: Já už ani nwm, co jsem tam psala :D
Jj, je to Vymítač a Daniel tam je ;) Akorát jsem, myslím, nezmiňovala to příjmení :D

3 Ellnesa Ellnesa | Web | 3. března 2014 v 17:04 | Reagovat

Ale dobrý Ewil! Moje začátky byli ještě horší, takže v poho.... Ale vážně se i to líbilo!

4 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 3. března 2014 v 17:37 | Reagovat

Na články se těším hlavně na horory a Divokou. :-)

5 DorkaJ. DorkaJ. | E-mail | Web | 3. března 2014 v 17:49 | Reagovat

Čo ti? Úryvok z prvej poviedky? Neverím! 8-)

6 Kačíí Kačíí | Web | 3. března 2014 v 19:07 | Reagovat

To je tvůj začátek..?? Wow, tak to jsi už od začátku byla tak dobrá, páni musím ti zatleskat, protože to je dokonalé :-D  :-D  :-)

7 Porcelánová baletka Porcelánová baletka | Web | 3. března 2014 v 20:38 | Reagovat

Ohrnula ret :-D, jsem zvědavá na další :-)

8 Slečna Postradatelná Slečna Postradatelná | E-mail | Web | 4. března 2014 v 0:14 | Reagovat

Maxvel Shefield xD hned mám jasnou představu! :)A já vím Vymítač! :D přečetla jsem prvních 5 kapitol dokud jsi mi neřekla, že to nemá cenu, že to stejně budeš celé přepisovat tak jsem si řekla "Fajn, já si počkám." :D

9 Ilía Ilía | E-mail | Web | 4. března 2014 v 8:58 | Reagovat

Jééééé! Vymítač! To mi chybělo! :-D
A těším se na další kapitolu LB'D!!! :-D

10 Ami Ami | E-mail | Web | 4. března 2014 v 15:27 | Reagovat

Tak to jsou Tvoje začátky? Mně se to teda dost líbí! :D

11 Clara Black Clara Black | Web | 4. března 2014 v 17:27 | Reagovat

Jestli jsou tohle začátky, tak jsem čínský bůh srandy. Ne, vážně. To jako doopravdy? :D
Jinak se moc těším na to, co přidáš :)

12 Nemesis Moriko Nemesis Moriko | E-mail | Web | 4. března 2014 v 18:20 | Reagovat

tohle jsou ZAČÁTKY? tos měla číst úryvek mojí první povídky..:D

13 Xanya Xanya | Web | 4. března 2014 v 18:52 | Reagovat

Začátky?! Tak ty jednou vydáš knihu,to bys měla číst moje začátky... -.-
Těším se na všechno co přidáš :D
Brw,gratulace k té návštěvnosti,to je číslo 8-O Ale zasloužíš si to :3333

14 Enna Enna | E-mail | Web | 6. března 2014 v 8:56 | Reagovat

:O :O :O vážne? keby si čítala 1. moju poviedku tak by si sa rehotala celé dni :-D  :-D  :-D Dobré to bolo :)

15 Camilla Camilla | E-mail | Web | 7. března 2014 v 15:31 | Reagovat

Toto, že je tvůj začátek jo? :D Tak to jsi čarovná! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama