Kapitolovky

30. května 2014 v 17:40 | Ewiline

Anotace: Carter je holka z lesa. Nemá skoro žádné přátele, jen bandu kamarádů svého bráchy Leona, co jí vzala pod svá křídla. Dívka je samotářka, která ráda někam patří a většinou je to roztržitá nešika. Je to ale také milovnice lesů a právě kvůli tomu se dostane do problémů. Stane se vlkem a po krku jí půjde snad celý svět! Ale je jenom vlkem? A co jsou potom její rodiče a bratr? Co znamenají halucinace a zvláštní dům se zahradou uprostřed lesa?

Stav: 1.díl rozepsaný

Žánr: Fantasy, thriller, horor (xD), tajemnoAnotace: Když se Vanessa promění v monstrum, nemá z toho těžkou hlavu. Založí si vlastní agenturu, kde bude přijímat drobné služby za peníze. Překvapivě dobře se otáčí v podsvětí a hned si získá několik lidí... Ani ve škole už není její postavení mizivé a Nessie míří přímo k vrcholu popularity, díky královně školy Hillary. Ale i tím už si získává nepřátele v kruzích holek, které čekají na přijetí do Hillariny party už dlouho. Dívky chtějí na Nessinu počest uspořádat něco jako party, nebo spíš dámskou jízdu u Hillary doma, kam se později v noci přiderou i kluci. Ness ale jednoho z nich načape, jak vykrádá ledničku. Komická situace? Ne, je za tím něco víc. Hned na to v noci dostane svou první zakázku.
Ness a její zákaznící se společně vrhají do záchrany Zekea, přičemž budou muset nejednou dát v sázku svůj vlastní život. Ale co když to všechno přijde nazmar během jedné jediné noci?
Stav: Rozepsaný
Žánr: Fantasy, hororová všehochuť, komedie, ukecané popisyAnotace: Čtyrletá Melissa a její starší bratr John jsou rodiči posláni pryč a tak se dostanou do starého a opuštěného domu. Johnovi se zdá, že Melissa mluví s duchy, bezdůvodně ječí a maluje do mlhy na oknech. Také se nedívá do zrcadel a v noci mívá noční můry. John je paranoidní. Myslí si, že jeho sestra trpí epilepsií.
Ale co když se prostě jen opakuje minulost...?

Stav: 1.díl rozepsaný

Žánr: jednoduše horor, thriller


Anotace: Jak moc se může obrátit vzhůru nohama život naprosto normální dívky Eleny, když se její vzdálenější kamarádka ocitne na prahu smrti??
Ne, byl to jen planý poplach, když malá Thresa spadla ze schodů a upadla do bezvědomí. Po dlouhé době se však vrací zpátky do školy a hned ten den zkolabuje na podlaze při hodině matiky. Elena se vyděsí a pomůže učiteli dovést Thresu na čerstvý vzduch. Dívka ale z halucinací a záchvatů mluví, chová se jako někdo úplně jiný, má strach ze zrcadel na dívčích záchodech a všude vidí tváře...
Elena se rozhodne Threse pomoct za každou cenu a proto zkontaktuje lovce duchů Ryana. Spolu se snaží přijít na způsob jak Thresu zachránit, ale zdá se to marné.
Stav: ještě nezačala a zároveň pravděpodobně trvale pozastavená
Žánr: HororSpeciální věnování: Pro Xanie, která se zabouchla do Jamieho dřív než Lili :3 :D
Anotace: Lilian odjakživa miluje cirkus. Ve městě je pokaždé přes léto otevřen circus Encantador, ale ona tam ještě nebyla, proto svou chybu hned po začátku prázdnin napravuje. Uchvátí ji dokonalá muzika. Ještě víc než samotná vystoupení, proto se jde zeptat principála na klavírní skladby a on jí pošle do přívěsu číslo 19. Lili ale zvolí špatnou cestu. Jde přes umívárny, kde na chodbě narazí na klauna z čísla 19. Mladík je naštvaný a odsekává i potom, co se znovu vidí ve dveřích jeho přívěsu.
Další den se ale znovu setkají. Chlapec je jako vyměněný a je zřejmé, že se do sebe ti dva zamilují, ale mají jeden problém. Jamie trpí až patologickou žárlivostí na dívčího idola Chrise, který se začne o Lili zajímat víc, než je Jamie ochoten snést.
Stav: až odjedu na koníka, bude tu celé tři týdny přidávána
Žánr: Psycho


Název:Vymítač (Podezření)
Obsah: Wildses... Bezvýznamné městečko na severu Kanady skryté v lesích. Jenže když se podíváte jinýma očima, zjistíte, že není tak bezvýznamné jak se zdá. Ewil a Luri začínají mít podezření, že se děje něco velmi zlého. A to s jejich přáteli. Nenápadně mizí... Chovají se podivně...
Největší problémy jim ale dělají vzájemné vztahy. Co se stane, když ve škole propukne doslovná panika?? Kam se Luriin bratr se svými kamarády vypařil?? Proč z toho podezírají Lukase??

Žánr: Horor, Romance, Mystery

Délka: Dokončené (20 + epilog)
Anotace: Savannah zemřela a Lukas je najednou mimo podezření. Vztah mezi Luri a Colinem je den ode dne lepší a tak se brzy stane, že se ti dva dají dohromady. Ale co Ewil a Nathan? Ewil se chová divně, Nathanovi nevěří ani nos mezi očima od plesu. Stejně tak se snaží nestýkat s Danielem, který ji pronásleduje jako stín. Jednou ale jde z knihovny a narazí na Natea. Nemá chuť se s ním bavit a ak utíká. Nate rychle běží za ní a křičí, aby se okamžitě zastavila. Tuší to, co ona ne. Přišli tam a nikdo je neviděl. Ewil málem zabili, ale Nate jí zachránil. A tak odhalila pravdu i své kamarádce Luri.
Co když se ale Ewilina smrt pouze oddálila?

Žánr: Horor, Romance, Mystery

Stav: Spíš pozastavený
Anotace: Cassiopeia se ocitne v mexické poušti, neví co je za den, dokonce si ani nepamatuje své jméno nebo kde se narodila. Prostě nic. Asi vám dojde, že ztratila paměť.
Jediné, co jí drží naživu, jsou hory v dálce, které nabízejí útulný stín a snad i nějakou budoucnost. Proto když po silnici konečně jede nějaký dopravní prostředek, šťastně nasedá, ale štěstí netrvá dlouho, protože hned po půl hodině náklaďák vybuchne.

Stav: Rozepsaný

Žánr: Scifi


FF NA X-MENA

Anotace: Rebecca je dcera ministra, který je jedním z největších podpůrců vakcíny proti mutaci. Jakou malou jí nachytá v koupelně, jak se snaží uřezat malé výrůstky na svých lopatkách a od té doby jí nechává všude možně vyšetřovat (scénu pravděpodobně znáte z filmu, akorát s chlapcem).
V den jejích 15. narozenin jí konečně můžou dát plnou vakcínu a tak jí připoutají ke křeslu. Becca ale uteče, protože nechce být anti-mutant a ještě ke všmu má panickou hrůzu z jehel. Uteče do Xavierovy školy pro nadané děti.

Stav: Čekající


Anotace: Livien slouží jako služka v domě jednoho z bohatších lidí v Londýně. Celý svůj život má na sobě masku poslušné holčičky, za kterou se vlastně skrývá spíš věčně roztržitá, ulhaná rebelka, co si prostě myslí své. její otec byl pirát, ale popraviliho. Ona po něm ani nezdědila věci, ty jsou všechny ukryté v pracovně jejího zaměstnavatele.
Liv se rozhodne, že uteče. Přesně tu noc na město z Temže zaútočí piráti. Liv se ve zmatku dostane místo na obchodní loď , která pluje do Francie, na loď pirátů a společně s kapitánem Johnem Creem a jeho posátkou se vydávají na plavbu podle mapy, kterou měl u sebe Liviin otec.

Stav: Prolog hotový xD :D

Žánr: možná něco jako fanfikce na Piráty z Karibiku


Anotace: Moderní techologie, moderní všechno. Ale jak těžké může být se v tomto světě udržet na nějaké příčce a nepadat dolů? Důležité je už vaše dětství. Pokud nejste dost chytří na to, abyste se dostali na dobrou školu, jste předem odsouzeni k největší možné dřině.
Constans má staršího bratra, který má dvě děti. Když se blíží doba, kdy mají jít k Zápisu je Constans jako na trní. Ale otázka není, jestli děcka prošla, spíš kam se dostala.

Stav: Čekající, Připravovaný

Žánr: Thriller, Sci-fi


Anotace: CO všechno se vám může stát, když se zaregistrujete do hry a nepročtete si smluvní podmínky? Několik lidí narazilo na stejnou chybu, stejnou vlastní hloupost.
Faith se zaregistrovala do hry a pár chvil na to je unesena. Nespočet času stráví v hluboké tmě, snad v bezvědomí s tím, že tmu okolo sebe vnímá. O několik nevědomích jednotek času dál se vůbec nepoznává a navíc je ve městě, kde se jí snaží všichni zabít. Po několika, tentokrát skutečných, dnech potkává další lidi, které se snaží zabít podivné postavy.
Společně zjiš´tují, že se ocitli ve Hře. Je to prostě počítačová hra. Pokud se naučí používat svá privilegia a příslušenství v hledáčku, jsou venku. Nebo taky ne.

Stav: Čekající

Žánr: ScifiDOPSANÁ
(proklik na rubriku v signatuře)
Anotace: V zemi Kalitea žije nespočet kouzelných bytostí. Elfů, trpaslíků, lidí... a mnoho dalších. Právě lidé ale měli něco, díky čemu nebyli tak méněcení, jako nyní. Měli draky. Ale po Zlaté válce, kterou rozpoutal jistý Agador Vládce draků, je lidem právo na tato úžasná stvoření odebráno a Agador ze všech draků, které najde, dělá nechutné zabijácké bestie. Shromažďuje si armádu.
A jak do toho zapadá holka ze Severu země? Ze zastrčené vesničky pod horami? Není vyvolená Agadora zničit, ani nic podobného.
Pouze má moc velké štěstí na problémy, když jde ve vesnici o všechno.

Stav: Rozepsaný

Žánr: Fantasy, (dávná, vymyšlená minulost), Dobrodružství
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nemesis Moriko Nemesis Moriko | E-mail | Web | 30. května 2014 v 18:21 | Reagovat

ha! kdy bude další část pirate story? jestli to bude FF na piráty z karibiku.. no.. xDDDD

2 C.V.O.K. C.V.O.K. | E-mail | Web | 6. října 2014 v 14:31 | Reagovat

Ejha! Fíha! No toto... Toho teda je... A ja si mám teraz čo - akože vybrať? Fajn fajn... Pôjdem na slepo - ententičky... Ale chcema by si vedela, že ťa pre kreavititu a to množstvo nápadov neskutočne obdivujem už teraz hej? :D

3 Ewiline Ewiline | E-mail | Web | 8. října 2014 v 19:46 | Reagovat

[2]: Páni, děkuju ti moc za všechny komentáře k They :333 SI úžasná :-D Jo, to že přežili byl trochu (hodně) přikreslený konec, ale má to takový zvláštní nepříliš logický důvod :D
Rychle jsem mrkla na tvůj blog, bohužel už mě zase tlačí čas, ale rozhodně se podívám znovu v pátek - zaujal mě, moc :333 :-D

4 C.V.O.K. C.V.O.K. | E-mail | Web | 20. října 2014 v 16:46 | Reagovat

[3]: že úžasná... ďakujem ďakujem ďakujem, červenám sa... :D ale naozaj nemáš za čo. keď ťa raz niečo chytí... tak nie je čo riešiť! a mňa they teda vážne zaujalo. inu... to pokračovanie... sa teda chystá? O:) som zvedavá na ten "vláštní nepříliš logický důvod" :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama