Květen 2015

26+27.květen

27. května 2015 v 18:32 | Ewiline |  Princess Diary


"Princeznička si večer vypnula budík a ráno se vzbudila chvilku před sedmou."


Aktualizace No.599

25. května 2015 v 19:39 | Ewiline


Hello,

Potřebovala jsem už vážně změnu. I když byl ten layík od Joss totálně boží, už jsem ho měla hodně okoukaný, a tak jsem dosadila jednoduchou bílou stránku, jejíž záhlaví budu moct libovolně měnit. Je to jednoduché a mně se to líbí. Stejně si nakonec pravděpodobně zase nastavím ten od Jossie, ale chvíli si od něj potřebuju odpočinout.

Chtěla jsem také říct, že se můj blog malinko pozmění, ale to se dozvíte až vás nějakým způsobem zalarmuju a projdu si seznam lidí, co si zrušili blog, jsou neaktivní, nebo mne už vymazali. - Jinak už to tady nikdo moc nečte :D :D

Tak se mějte, v pátek se opět objevím ;) :D

15.kapitola *Divoká* 1/3

2. května 2015 v 22:46 | Ewiline |  1. díl
S aktivitou to jde do háje asi tolik, jako s touhle povídkou, která mě s upřímností na srdci už doopravdy nebaví tolik, jako před těmi třemi lety, kdy jsem ji celá žhavá psala :D Ale moc lidí už ji stejně nečte, proto myslím, že budu psát spíš House, nebo dokončím Circus :D Koneckonců jsem se zase trochu sebrala, na školu jsem se nakonec dostala a momentálně vedle mě leží dva Tolkieni, poslední díl Mortal Instrumens, který už mě taky nebaví tak, jak by měl, a konečně spousta zápisků a nákresů k Norinně, kterou jsem kompletně překopala, ale zase začala psát :D Mno, pravděpodobně se budu přes prázdniny ozývat, a možná i někomu hodím koment na blog, pokud nebudu tak líná, jako vždycky jsem.
Čeká mě taky absolvák z klavíru a flétny, to všechno v jeden den -_- A ještě ke všemu to bude na koncertě třídy mého učitele -_- Nesnáším to, fakt moc.