Village Coachella

6. června 2015 v 23:24 | Ewiline |  Princess Diary

"Princeznička byla macechou a Popelka popelkou."Další krásný týden pomalu končí a já už taky pomalu končím. Jsem unavená, už konečně chci, aby byly prázdniny, ale ještě to musím chvíli vydržet.

Článek o Velké schůzce ve středu se tu objeví brzo, ale ne teď, trochu přeskočím na dnešek, na sobotu.
Napsala jsem esej pro Štědrost, která nebyla pořádně schopná sesmolit kloudný kousek sama. Potřebuje ji na školu, kam se znovu hlásí. Byla jsem s výsledkem celkem spokojená, ale nikdo jiný to očividně nečetl, nebo nechtěl číst, takže nevím, jestli ten citát od Winstona Churchilla v polovině nebyl moc na Štědrostinu osobnost. Ale snad to zvládla a bude to v pohodě i s mojí verzí eseje na takové ožehané a nudné téma.
V pátek celý Útes kromě mě a Štramstra odjel, tak jsem sledovala nejpitomější nejmenovaný seriál ever. Štramstr ani jednou nezabrečel, takže jsem do toho pokoje radši ani nechodila, abych ho náhodou nevzbudila, ale přesto se mi zdálo, že v tom pokoji to bzučí, jako by tam byla zapnutá televize. Nešla jsem tam, ještě bych s ním musela strávit dvě hodiny, odkud by zase neusnul... Ale nakonec jsem měla pravdu, bylo to zapnuté, sice to neběželo na programech, ale byla tam taková ta tma a tmavě zelená čísla 01 v pravém rohu.
Dnes ráno jsem se vzbudila až v jedenáct, protože se mi vybil mobil a nikdo mne nevzbudil. Hned, jak jsem se s odkrvenýma rukama a pomačkanou kůží po těle probudila, jsem vylezla z postele a šla do zvláštně dusného obýváku s nadávkami na rtech, že mě nikdo nevzbudil. Ale nikdo tady nahoře nebyl, takže jsem se trochu zkulturnila a šla jsem si jen tak lehce umýt vlasy.
Zanedlouho byl oběd, tak jsem ani nesnídala a ani jsem nesnědla svou porci domácí číny se špagetami, protože jsem měla strašně stažený žaludek. Hned jsem se šla malovat a konečně jsem našla využití pro hnědé stíny, co jsem dostala k Vánocům od Bojovnice. Takže jsem si udělala celkem pěkné stíny, jen řasenku, což vypadalo totálně debilně, namlovala jsem si své černé obočí (což bylo možná trochu přehnané), napatlala jsem si toho na pusu snad stovku ze sto let starého kufříku, na tváře jsem hodila nakonečné množství tvářenky a šla jsem si udělat nějaký inteligentní účes, který by jednak zabránil pocení na krku a jednak se hodil pro můj kostým na dnešní Den dětí, který se tu pořádá poprvé.
Zvládla jsem to, nasadila jsem si bílo-zelenou barokní čelenku a vyrazila jsem na stanoviště.
Po tom, co jsme se tam s Popelkou, co byla za popelku, upekli pěkně do zlatova, jsme šly na hromadné foto, přičemž jsme si u Popelčiny babičky ještě stihly dát každá dvě bábovky.
Po vyfocení šla Popelka domů pro plavky a potom ještě se mnou pro podprsenku. Detaily jsou fakt super, neřekli byste?
Šly jsme na koupák a cachtaly jsme se tam, odkud nezavolala Pusinka, že přijdou s holkama. Opíraly jsme se rukama o schody, tak trochu splývaly na hladině a povídaly si. Taky jsme poslouchaly, jestli už nejdou. V tu chvilku jsem za rohem schodu uviděla malou žabku, jak na mě kouká lesklýma očima. Jen tak jsem prostě vyjekla a ona chudák hned zmizela. Popelka si ze mě dělala srandu, že prý jí teď musím najít a políbit, že to je určitě princ. Když jsem doma před odchodem na stanoviště hledala žabky, chtěla jsem si jít pro židli do vedlejšího pokoje a zapomněla jsem, že je v něm Herkules, takže jsem vyjekla a chudák sebou cuknul skoro stejně jako ta žabka za schodem. No, nakonec jsme přežily s Popelkou na koupáku ještě pářící se malé tvorečky, co vypadaly jako želvičky s jedním párem ploutví, podivné ještěrky a spoustu mušek. Ano, vypadá to tam doopravdy strašně.
Nakonec přišla Pusinka, Rovnodennost i jejich kámoška Dalila. Donutily jsme Rovnodennost vlézt do vody, Pusinku jsem tam ochotně sama shodila a nakonec se tam dostala i Dalila. Popelce už byla tou dobou zima, takže byla na posledním schodě a my jsme tancovaly ve vodě něco, co nápadně připomínalo stařeckou zumbu. Nakonec jsme se i pěkně moc zasmály, namočily si vlasy, pochválily cizí postavu a zkritizovaly vlastní, přičemž jsem Rovnodennost skoro podruhé v životě viděla "v plavkách". Má naprosto krásnou postavu, ale do plavek prostě nechodí. No, tohle taky nebyly plavky, jen černá podprsenka a růžové šortky. Detaily jsou prostě super, hlavně když má dotyčná možnost si tento článek přečíst, ale co...
Celkem jsme se nasmály, byl to naprosto krásnný večer, dokonale prožitý, skoro jako nějaký druh festivalu, či co. Když jsem přišla domů akorát jsem snědla trochu špaget s čínou a tvaroh. Ne, nebolí mě břicho, zvládla jsem to v pohodě.

A jako Budík se vám omlouvám za všechny pravopisné chyby. Snad to zvládnete.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rovnodennost :3 Rovnodennost :3 | 7. června 2015 v 12:29 | Reagovat

Ty si taková kecka zlato :* :-x vypadám hrpzně v "plavkách" :'D moc užitej den :3 :') detaily sou super :'3 ale..furt nemůžu pochopit proč zrovna Rovnodennost :o jinak užasně napsaný 😊

2 Eliz Eliz | Web | 5. července 2015 v 18:59 | Reagovat

Ty přezdívky jsou boží! :3 Pěkné zážitky :)

3 DorothyRIP DorothyRIP | E-mail | 17. července 2017 v 21:31 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170717

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama