Červenec 2015

Mravenci

26. července 2015 v 21:22 | Ewiline |  Princess Diary

"Princeznička prý neumí skrývat svou averzi na některé Mravence."
Aneb flasback článek, hořící aktualita mého ubohého života zůstane pro celých 12hodin, kdy si tento článek nikdo nepřečte, skryta.

Víte vlastně, o co go?

25. července 2015 v 13:12 | Ewiline |  Princess Diary

Většina z vás pochopila, že jde o styl deníku a jelikož jsem doufala, že se víc rozepíšu o svém původním Mraveništi, prázdniny a změny všechno překazily. Proooto jsem se rozhodla napsat něco, kde bych vám trochu objasnila funkci této rubriky.

Je to víceméně egoistické, ale Princeznin deník je můj deník. Princeznička jsem já ve světě přezdívek, které jsem dala lidem ze svého života. Přezdívky mají většinou podle toho, jací jsou nebo jak je vidím já/princeznička. Neříkám si tak ale proto, abych si něco kompenzovala, to ne (:D) Víte, když si něco vytvoříte, stáváte se majitelem svého nápadu a světa, který vytvoříte a já se cítím jako člen královské rodiny, který může věci ve své fantazii řídit. Snad takový pocit znáte. Navíc je to tak nějak dětinsky mé, že too prostě sedí.

Snad v tom nemáte takový guláš, co nevidět můžete očekávat další článek a taky link na přepsané kapitoly Vymítače - pokud u kapitoly není hvězdička (*) není přepsaná.
No, tak se uvidíme později, asi bych měla začít komentovat ostatní blogy, celkem by to chtělo rozšířit si obzor.

holidays.

7. července 2015 v 20:39 | Ewiline |  Princess Diary
Hello, guys

Abych trochu uvedla do míry minulý článek, vysvědčení jsem nakonec dostala, ale knihu jsem nenašla. O rozlučáku se moc rozepisovat nebudu, nemám poslední dobou chuť na psaní, i když nápadů mám hodně, prostě se nemůžu rozepsat. Navíc měním Mraveniště a stejných bude jenom pár lidí, takže už možná ani nebudu rozmazávat jejich charaktery.

Od začátku prázdnin jsem byla u Štědrosti, poté na chvilku u Nepravé Alenky, kde jsem poznala Scotta, což byl zážitek nezážitek, ten kluk je zvláštní. No, dál jsem se zase dnes vrátila ke Štědrosti a jakmile jsme všechny malé uložily do postelí, sedla jsem si do křesla a začala jsem psát... ale mám spíš chuť číst, a hned vám řeknu jednu zásadní věc, kvůli které jsem se vůbec dokopala něco napsat.

Budu přepisovat první díl Podezření (Suspicion). Nemohu napsat knihu, nebo ji nějakým způsobem dokončit, když jsem nikdy žádnou povídku nedokončila. Takže tak. Nebudu vkládat nové články, prostě vymažu obsah těch starých kapitol a nahradím ho.