Září 2015

Start

25. září 2015 v 21:02 | Ewiline |  Princess DiaryNěkdy je věcí prostě definitivně moc, jako třeba anti-imperfekčního gelu na mém obličeji. Nebo zase naopak málo jako salátu v míse. I když... jak jsem ho dneska večer připravovala, byla mísa spíše malá a přetékala. Ovšem když jsem zjistila, že bych si klidně dala i třetí misku/porci, bylo toho o hoodně míň než předtím.

Ale to proč jsem se zase vrátila k psaní je dosavadní téma v mých myšlenkách a to: taneční (jo a potom taky dlouhodobá neaktivita)

Nikdy bych nevěřila, že to doopravdy napíšu, ale vlastně se mi v tanečních hodinách celkem líbí. Ještě jsem nerozdala všem lidem z Mraveniště přezdívky, ale už na om začnu pracovat a znovu psát svůj deník. Filozofem sama sobě.
Nedávno jsem byla v jedné půjčovně šatů a vybrala jsem si troje dlouhé. Ale nejsem si jimi tak jistá. Těmi třetími.
Ale začnu od těch prvních. Ty mají bílý korzet s jemné vyšitými šeříkové fialovými růžičkami a tmavě fialovou jednoduchou sukni. ty druhé jsou z naprosto dokonalé modré s černou krajkou a pěkně mi sedí, jen jsou trochu moc dlouhé a Kmotřička mi je bude muset trošku zkrátit. V těch posledních si připadám jako Princeznička a nevím, jestli to není přehnané. Jsou v barvě takové éterické fiálové, jsou korzetové ale ne rozdělené na sukni a vršek - jsou vcelku. Mají nižší pas a na prsou jsou na nich kamínky a sem/tam nějaký flitr a to samé na sukni. Ale jsou pohodlné, mají na mě dokonalou délku a prostě... Chjo, já nevím. Už jsem si je zamluvila, ale nejsem si jimi jistá. Ty modré mi prý slušely nejvíc. Co myslíte vy?
Chápu, že byste to asi museli vidět, ale nevadí, stejně to byla jen řečnická otázka.

Omlouvám se, že tento článek není delší, ale asi půjdu spát dřív a co nevidět začnu pořádně psát.
Pokud tu bude pořád někdo ochotný číst