Prosinec 2015

1. Not much, sry

11. prosince 2015 v 22:16 | Ewiline |  Princess Diary"Jako, jeliGož už mám ten blog, mohla bych na něj také něco napsat, že.."


Poslední dny se vždy budím až po šesté. Je to celkem náročné na stíhání,i přestože se zase už nemaluju - mám asi jen půl hodinu (hrubou) na to, abych se stihla najíst, oblíct a namazat si gesicht. Možná vám to přijde jako dost času, ale věřte mi, že když vidíte na svém mobilu z doby před Potopou 06:06, prostě si jen přejete spát dál a ono se to stane. Teda, mně se spíš stalo to, že jsem se vzbudila ve třičtvrtě na šest s budíkem, ale řekla jsem si, že už vstávám.. - zavřela jsem oči a BUF je po šesté. Většinou jsem si před tou šestou vždy zapínala rádio a potom se zase zabalila do kukly a včerpávala jsem do sebe to krááásné teplo, než už bylo šest a začínaly zprávy, to jsem se šla oblíct. No jo, jsem líná jako čínský schody.
Taky už jsem shodila svoje parohy, mám teď o polovinu kratší vlasy a musím se přiznat, že se tak sama sobě dokonce i víc líbím, i když je s tím možná trošku těžší práce než s těmi dlouhými, protože tyhle nejdou tak dobře dát do culíku. (ano, takovej nízko položenej trs, kterej mě dělá hairless)

Nicméně dneska byl v Mraveništi doopravdy zvláštní den. Nemohla jsem se pořádně soustředit a den už vlastně uběhl a já tu zase sedím jako pecka před notem a slintám si na klávesnici. Hrm, mno.. ale dneska měla Babička při první hodině dobrou náladu, takže i já jsem se dobře naladila. Korunka s Popelkou byly na olympiádě z bohémského jazyka a Višeň - chudák - má pravděpodobně akutní mononukleózu. He, nemá, to by nemohla nic polykat, já vím, jaké to je. Každopádně se už do konce tohohle roku neobjeví ve škole. Give her thumbs up, coz i've just bought her a present.
Snad bude za chvíli fit aby mohla s námi oslavit Vánoce.
Potřebuji dodělat dárky a už to začíná být těsné, protože všechno budu shánět příští týden. Zítra jedu do Prahy na MT - výstavu voskových figurín tak se celkem těším. Ale zase musím vstávat brzo, chjo.. A potom jedeme ještě se třídou na Drákulu, na to se těším nejvíc.

Korunka byla dneska hodně smutná. Je z Druhého města a nějaký kluk z tamějšího Mraveniště se za Hellem dneska oběsil. Čerstvě nastoupil na Mraveniště, byl v prvních Klecích. Nechápu, jak by se mohl někdo z První Klece chtít oběsit. Kdyby už byl alespoň ze Čtvrté, to by se dalo alespoň trochu lépe odůvodnit třeba stresem, tohle mi skoro zavání jako vražda.

Snad dostanu nějakou vánočnější náladu v průběhu příštího týdne.

|:Rendez-vous:| au prochain règlement

7. prosince 2015 v 22:10 | Ewiline |  Princess Diary

"Do i wanna know, if this feelin flows both ways"


Jeden by čekal, že se poučím a budu očekávat neočekávatelné, ale dnes ráno, když mě Heidiino chapadlo chytlo přede dveřmi, očekávala jsem maximálně tak dýku do zad, jako vždy. Tentokrát to ale byly nunčaky.
Heidi a Ronald.
Neuvěřitelné, jak mě život dokáže nakopnout, když to nejmíň čekám.
I když vlastně ani trochu nechápu, proč jsem kvůli tomu tak rozladěná. S Ronem jsem nic nikdy neměla, ale když si představím Heidi... její nos nahoru, chapadla dlouhé jako řetěz od kotvy + její věčné žvanění a Ronalda, vysokého, blonďatého kluka, trochu smutného ale s tím nejzářivějším úsměvem pod sluncem... začínám si říkat, proč?
Neberu mu to, pokud se mu Heidi líbí, ale mě rozhodně sympatická není, hlavně potom, co mi dneska tolik cpala, že s ním jde ven. Sice neví, že se mi Ronald líbí, ale i tak toho cpala do mých uší nepřiměřeně moc, jako by se mi chtěla vysmát. A potom ještě když jsme čekali s Popelkou u dveří a četli si, zastavila se tam, abychom počkali s ní, než přijde. Nevím, brečet se mi nechce, ale je mi rozhodně divně. Říkám si, že jsem prostě rozladěná..

Mno, asi už konečně začnu víc psát a možná i kreslit. Bohužel teď už se musím jít, protože Bystrouška nás zejtra určitě nechá napsat si test na nervovou soustavu.. a já ještě nic neumím..