Březen 2016

Frosty the snowman in March

10. března 2016 v 21:41 | Ewiline |  Princess Diary
A tak se stalo, že mě prostě popadla chuť něco napsat.


A právě mi v přehrávači hrajou staré písničky z Vánoc, konkrétně jedna, jejíž název si můžete přečíst v názvu.
Přivádí mě na myšlenky z předvánočního období. Asi to nevíte, ale celé Vánoce jsem měla naplánované téměř už od léta, kdy mě chytla vánoční nálada, o to víc mě mrzelo, když jsem Vánoce přešla jako nějakou písemku a nic významného se ani nestalo, kromě toho, že jsme s Garouem dali Sněhurce moc krásnou bonsai, Strom tisíce hvězd. Měla z ní radost, i když ne tak velkou, jak jsem si původně představovala.
Jinak byly také Vánoce v klubovně, kde jsem byla já, Popelka, Rovnodennost, Pusinka, Křída a Lasturka. Naprosto nádherně jsme s Popelkou vyzdobili naši Klubovnu - oblepily jsme stěny světýlky s lepící páskou a na jedné straně do tvaru srdce, rozmístily jsme pár svíček a přinesli i miniaturní stromeček. Bylo to dokonalé, ale ukázalo se, že náš entusiasmus naše kamarádky zase tolik nesdílejí, nebo alespoň nebyly tak na větvi jako my, což je vlastně celkem pochopitelné. Líbilo se jim to. Ano, líbilo. Nepřesvědčuju sama sebe, jen to zdůrazňuji.
Tyto Vánoce jsem byla zaháknutá. A nyní mi dovolte vysvětlit tento pojem. Minulé Vánoce jsem dala Popelce velmi dobře zabalený dárek, u jehož rozbalování jsme hýkaly smíchy a poté jsem jí k pátnáctým narozeninám koupila krajkové polobotky, co si tak moc přála, dala jsem je do velké krabice, kde byla krabice, potom další krabice a potom další až tam byla malá krabička, ve které bylo napsané "Hledej, Šmudlo :P". Chudák Popelka nevěděla kde hledat, ale když si všimla těch papírů ve vnitřku první krabice, vzala jich pár do ruky a ohmatala je. Poprvé to byla falešná věc, prostě jen zabalené kuličky v další kuličce, ale poté už to byla levá bota. Já k Vánocům dostala od všeho, co jsem si přála něco, takže jsem byla nesmírně spokojená.
K patnáctinám dostala dokonalé náušnice z chirurgické oceli, které jsem od té doby skoro nesundala, akorát jsem lehce před svými šestnáctkami minulý měsíc tu jednu ztratila. Což je mi nehorázně líto, hledala jsem jí jak pes s čumákem na zemi, ale v Mraveništi aby se mravenec vyznal.

Nakonec jsme se dostali od Frosty the Snowman k mé ztracené náušnici. No nic, půjdu si asi zopakovat Zmar ( i když určitě nepůjdu) a taky něco na písemku od Fleur.